PhDr. Matej Lednár, PhD.
Snažím sa byť vizionárom, navrhovať a presadzovať moderné a inovatívne riešenia vystihujúce súčasnú dobu a blízku budúcnosť.
Pôsobil som na viacerých domácich aj zahraničných projektoch rôzneho rozsahu z rôznych oblasti, kde som získal množstvo rôznorodých poznatkov a skúsenosti. Moja doterajšia prax je prevažne z IT sektora a posledné roky z oblasti softvérového vývoja podnikových riešení pre domácich a zahraničných klientov pričom od roku 2003 (napr. Portál Slovakia, z ktorého informácie čerpala aj Wikipedia) vytváram a podporujem súkromné projekty, z ktorých najnovšie sú dostupné na webe.
Počas mojej viac ako 24 ročnej kariéry som prešiel viacerými pracovnými pozíciami od skladníka, obchodníka, IT administrátora, projektového manažéra, nákupcu, manažéra, konzultanta až po softvérového inžiniera. Spolupracoval som s významnými poradenskými spoločnosťami a firmami z domova aj zo zahraničia. Okrem nadobudnutia veľkého množstva poznatkov a skúsenosti som spolupracoval niekoľko rokov aj s médiami a venoval sa publikačnej činnosti (knihy, zborníky, články). V rámci odovzdávania svojich skúsenosti podporujem rôzne projekty vrátane vlastných projektov so stovkami odborných rád a tipov prostredníctvom článkov, videí, vlogov a blogov.
Od roku 2017 sa venujem tvorbe hudby a videí. Moje aktivity môžete vidieť na SoundCloude, YouTube, Facebooku a Instagrame pod pseudonymami Products Explorer a M.T.J.. Vzhľadom na neustálu modifikáciu portfólia projektov a referencií som sa rozhodol z tohto projektu odstrániť zoznam aktívnych projektov, nakoľko už niektoré z nich nie sú aktuálne alebo boli zmenené do inej podoby. Zoznam podporovaných projektov sa budem snažiť mať zverejnený na webe s názvom PhDr. Matej Lednár, PhD..
© 2003-2023 PhDr. Matej Lednár, PhD.